EMO

13 Ocak 2015 By admin 0
Kategori

EMO, Hareket Halindeki Enerji (Energy in MOtion) Nedir?

EMO, Hareket Halindeki Enerji (Energy in MOtion), EmoTrance’dan yeni dönüştürülmüştür. 2002 yılında, theAMT kurucularınndan, Dr. Silvia Hartmann tarafından geliştirilen EmoTrance duygularımızı dönüştürmede ve iyileştirmede en basit doğal etkili yöntem olmuştur.

Yıllar boyunca sadece şifalanmak için değil, yaratıcılığımızın, farkındalığımızın dönüşmesi ve zenginleşmemiz için duygularımızı dönüştürmeyi ve yaşam enerjilerini idare etmeyi araştırdık ve yaşamın bize sunduğu enerjilerin içinde yolumuzu bulmaya, akışın devamlılığını sağlamaya gayret ettik. Bunu sadece şifalanmak için değil, yaratıcılık, olgunluk, bilinçlenme ve tekâmül etmek için yaptık. Bu süreçte EmoTrance’ın kendisi de evrimleşti ve Hareket Halindeki Enerji (Energy in MOtion) olarak yeniden, Dr. Silvia Hartmann tarafından Nisan 2014’te İngiltere’de danışanlara sunulmaya başlandı.

Yaşam bizim için sıkıntılı bir hale gelir gelmez kendimize basitçe şu soruyu soruyoruz: “Bu hissi bedenimin neresinde hissediyorum?” Bu hissin sadece tıkanmış bir enerji akışı olduğu anlayışıyla dikkatimizi soruna yöneltip niyetimizi de kullanarak enerji tıkanıklıklarını yumuşatıp tekrar akışa geçiriyoruz. Bu şekilde olumsuz duygularımızı da olumlu duygulara dönüştürüyoruz.

Enerji çalışmalarını seven herkesi bu eğitime davet ediyoruz. Duygularını şifalandırmak, başkalarına bu konuda yardımcı olmak, enerji hakkında bilgilerini geliştirmek ve enerji ile nasıl yaşanacağı konusunda derinleşmek isteyen herkesin çok yararlanacağını düşünüyoruz. Amaç, kişinin kendisiyle ve dünyayla olan bağlantısını derinleştirerek daha hızlı bir manevi tekâmül sağlayabilmesidir.

*AMT: The Association For Meridian & Energy Therapies (Meridyen ve Enerji Terapileri Derneği) 1998 yılında, Dr.Silvia Hartmann ve Chrissie Hardisty tarafından İngiltere’de kurulmuş ve modern enerji çalışmaları kapsamında, dünyadaki ilk derneklerin arasında bulunmaktadır. www.AMT.com

 

 

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumu Gönder